Araştırmaları Geliştirme ve Koordinasyon Kurulu (ARGEK)


Etkinlikler


Diş Hekimliği Fakültemizin bir bilimsel etkinliğinde Üniversitemiz Organik Tarım Bölümü öğretim görevlisi İbrahim YAVUZ “Arı Ürünleri ve Apiterapi Uygulamaları” konusunda konuşma yapmıştır.

 


Diş Hekimliği Fakültemizin bir bilimsel etkinliğinde, Üniversitemiz Mühendislik Fakültesinden Doç. Dr. Ömer Halil ÇOLAK “Sinir Bilim Mühendislik Uygulamalarının Diş Hekimliğinde Kullanımı” konusunda konuşma yapmıştır. Araştırmacılarımız ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuş ve yeni projelerin yolu açılmıştır.

 


 

Diş Hekimliği Fakültemizde, Vrije Universiteit Amsterdam’dan (Hollanda) Prof. Dr. Tymour Forouzanfar ve Dr. Hakkı Karagozoglu’nu ağırladık. İkili ilişkileri arttırma adına prensipte anlaştık ve detayları çalışmaya başladık. Güzel şeyler olacak…

 


 

Finlandiya, Turku Üniversitesi’nden değerli bilim insanları Doç. Dr. Mervi Kristiina GURSOY ve Doç. Dr. Ulvi Kahraman GURSOY, 2018 yılında Diş Hekimliği Fakültemizde misafir öğretim üyesi olarak görev yapacaklardır. Hayırlı olsun.

 


 

Diş Hekimliği Fakültemizin etkileşim alınını arttırmak adına sosyal medyada 5 dilde yayın yapmaktayız. Türkçe, İngilizce ve Rusça Facebook sayfalarından sonra yeni Almanca ve Çince sayfaları da yayına başlamıştır. Hayırlı ve uğurlu olsun…

 


 

 


 

 


Son Güncelleme : 26 Mayıs Cuma 2017
144